Isletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tiklayiniz.

     
  Vitol , Antwerp Rafinerisi tesislerini Petroplus'tan almak için kesin anlaşmaya giriyor.  Çinliler, enerji sektörünün, istikrar oyununda bir adım önde olmakla korunacağını çok iyi biliyorlar.  EPDK yenilenebilir enerjide yatırımcının önünü açmalı  Rüzgardan elektrik üretenler, YEK'ten sonra şimdi de DUY sistemi nedeniyle zor durumda.  İthal enerji faturası küçüldü  Lojistik köyde kamulaştırma tamam, sırada yatırımlar var 

Düşük Maliyetli İklim            

Sera gazı salınımlarını azaltmak ; Devamı   

KURUMSAL


2009 yılı Nisan ayında kurulan SEZAR İç ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi , ülke içi ve dışı toptan satışlar , enerji ve petrol yatırımları , depolama ve uluslararası ticaret konularında faaliyet göstermekedir.

Kuruluşunun ilk yılında , SEZAR Ltd. alt yapı yatırımlarına ağırlık vermiştir.SEZAR ' a büyük bir rekabet avantajı sağlayacak depolama tesisi yatırım hazırlığı ve yeniden yapılanma süreci yanı sıra Rusya'da yetkilendirilen yüksek kalorifik değerli 20.000.000 Ton kömürün orta ve doğu Avrupa termik santralarına satışı hedefli kontrat organizasyonu aşamalarını müteakip , SEZAR 2011 yılında terminal yatırımının yaşama geçmesinden sonra , pazarlama ve dağıtım yatırımlarına başlayacaktır.

SEZAR , yatırım ortaklıları ile doğan güç birlikteliği ve sinerji sonucu , Türkiye ' de akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma temel hedef ve prensibiyle hareket etmektedir.SEZAR , bu temel hedef ve prensipleri çerçevesinde oluşturduğu yönetim ve icra kadrosunun birikim ve tecrübesini , Yönetim Danışmanlığı misyonu ile sektördeki diğer şirketler ile paylaşmaktadır.

SEZAR 'ın ana hedefi , güçlü altyapısı , gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla geleceğin petrol ve petrol ürünleri , madenler ve kimyasallar depolama ve pazarlama şirketi olmaktadır.

SEZAR , hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet , ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı temel kabul etmiştir.

SEZAR / Ticari Yapı

 
Copyright © 2009 Sezar ® Her Hakkı Saklıdır.